Kapacita Jeslí na školní rok 2019/2020

Školní rok 2019/2020 je v plném provozu a naše jesličky jsou plně obsazené, ale my nezahálíme a již se chystáme na příští školní rok 2020/2021. Žádosti o přijetí do jeslí pěkně přibývají. Nejvíce dětí bude přijato od září, kdy se uvolní místa odchodem dětí do MŠ. V průběhu školního roku jsou děti přijímány pouze pokud zůstane nějaké místečko volné nebo někdo předčasně ukončí docházku.

Chtěla bych upozornit na změnu, které se od 1.1.2020 udála v SSP.

Je zde možnost pro rodiče umístit děti do 2 let věku do zařízení na 92 hodin / 1 měsíc a dále pobírat rodičovský příspěvek.

Pokud máte zájem naše služby v následujícím školním roce využít, tak neváhejte podat si žádost o přijetí. Čekají zde na vás hodné a zkušené tety, které se rádi o vaše děti postarají. Jsme vybaveni pro děti ve věku od 6 měsíců. Během roku s nimi pracujeme podle specifických věkových potřeb dětí.

Vzhledem k ochraně osobních dat zde nemůžeme vystavovat nové fotografie z akcí, které s dětmi prožíváme. Mohu vás však ubezpečit, že se s dětmi nenudíme. Dojíždí k nám divadlo, děláme si besídky a koncerty. Další výhodou našeho zařízení je menší počet dětí na jednu tetu a naše oblečení, které vám zajistí, že vaše dítě domů odejde v čistém.

Při ročním zúčtování daní mají rodiče možnost uplatnit slevu na daních o poplatky zaplacené za pobyt v zařízení.

Komentáře jsou uzavřeny

Nelze přidávat komentáře.